fbpx

Hakkımızda

Hikayemiz

Noktalardan, Çizgilere…

STONE PANEL; içinde bir fikir olan, özenerek hazırlanmış, farklı ve yaratıcı, doğa ile özdeşleşmiş ürünlere sahip bir “tasarım markası”dır. İç ve dış mekanlarda kolayca uygulanabilir yapısı, geniş ürün yelpazesi ve seçenekleri ile dekoratif duvar panelleri sektöründe öncü ve yenilikçi bir firmayız.

“Stone Panel® Dekoratif Duvar Panelleri”, uzmanlaşmış alt yapısı ile 1993 yılında kurulmuş ve bu tarihten itibaren inşaat, taahhüt, tadilat, restorasyon vb. birçok alanda faaliyet göstermeye devam etmektedir.

Kültür yapımızı çağlardan çağlara aktarmayı sağlayacak, müşterilerimizin memnuniyetini üst seviyeye taşıyacak, estetik ve ergonomik inovatif ürünler tasarlayıp; çağımızın sorunlarından biri olan görüntü kirliliğini ortadan kaldırmaya ve geçmiş kültür yapısının verdiği hissi yaşatmaya uygun, mühendislik harikası dekoratif duvar kaplamaları, duvar panelleri üretiyoruz.

Sorumluluklarımız

Size Nasıl Çalışıyoruz?

01

Misyonumuz

Ülkemizde ve Dünya’da yaşam alanlarının estetik görünümlerini arttıracak inovatif ve ergonomik çözümler hazırlıyor, dekoratif tavan ve duvar panellerimizi herkesin rahatlıkla ulaşabileceği, yaşam alanlarını mükemmelleştirecek şekilde müşterilerimize sunuyoruz.

02

Vizyonumuz

Dürüst iş yapma ahlakını sürdürmek, alanındaki konumunu korumak, sıcak müşteri ilişkileri ile Stone Panel® markasını sürekli geliştirmek, birçok iç ve dış mekana uygulanabilir taş, tuğla, beton ve ahşap duvar panellerimiz ve karo tavan ve duvar panellerimiz ile renk ve estetik katmaya devam etmektir.

Neden Stone Panel?

Çünkü Bizi Herkesten Farklı Kılan 'Ürünlerimiz' ve 'Prensiplerimiz' var.

Duvar Paneli ve Tavan Kaplama ürünlerimiz doğadan esinlenerek hazırlanmaktadır. En gerçekçi dokuyu yakalamak için Ar-Ge çalışmaları yapmaktayız.

Nem ve suya karşı oldukça dayanıklıdır. İç ve dış cephede rahatlıkla uzun süre kullanılabilir.

Duvar panellerimiz sağlığa zararsızdır. Kanserojen madde içermez, her alanda rahatlıkla kullanılabilir.

Sektörünün en kaliteli duvar panelleri ve tavan kaplama ürünlerimiz fiyat performans açısından en uygun fiyatlara pazarlanmaktadır.

Poliüretan & Fiber duvar kaplama panellerimiz alev yürümez özelliğe sahiptir. Rahatlıkla iç ve dış cephede kullanılabilir.

Duvar panellerimiz oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. İsteğe göre özel renk çalışmaları da yapılabilir.

Tavan & Duvar paneli siparişlerinizi titizlikle ve hızlı bir şekilde hazırlayıp, istenilen zamanda teslimini gerçekleştiriyoruz.

Sektöründe profesyonel referanslarımız ile akıllardaki soru işaretlerini siliyoruz. Tüm açıklığı ile referanslarımızı müşterilerimiz ile paylaşıyoruz.