fbpx

Noktalardan Çizgilere
Stone Panel

Taş, tuğla, beton ve ahşap duvar panellerimiz ve karo tavan ve duvar panellerimiz ile renk ve estetik katmaya devam ediyoruz.

Neden Stone Panel?

İç Mekan Tasarımlarımız için Vurgulanan Hizmetlerimiz

Uygun Fiyat

Sektörünün en kaliteli duvar panelleri ve tavan kaplama ürünlerimiz fiyat performans açısından en uygun fiyatlara hazırlanıp pazarlanmaktadır.

Ürün Çeşitliliği

Duvar panellerimiz oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. İsteğe göre özel renk ve tasarım çalışmaları size özel istediğiniz ölçülerde hazırlanabilir.

Zamanında Teslimat

Tavan & Duvar paneli siparişlerinizi titizlikle ve hızlı bir şekilde hazırlayıp, istenilen zamanda teslimini gerçekleştiriyoruz.

Neme Ve Suya Dayanıklı

Nem ve suya karşı oldukça dayanıklıdır. İç ve dış cephede rahatlıkla uzun süre kullanılabilir.

Uygulamalarımız
Müşteri Yorumları

Bizim İçin Ne Dediler

Bayram Eke
Bayram Eke
02/01/2024
Doğal dokusunu gerçeğinden ayırmak inanın çok zor.tüm modelleri çok gerçekçi tüm ekibe ilgileri için teşekkür ederiz
Kader Meşeli
Kader Meşeli
27/12/2023
Modern tasarım ve dokunuşları ile çok memnun kaldığımız bir etkileşim oldu. Çalışanların yakın ilgisi için ise ayrıca teşekkür ediyoruz.
Mahmoud Diab
Mahmoud Diab
17/03/2022
Modern design..
Ergin İpek
Ergin İpek
29/01/2021
Stonepanel Fabrika Ürünler mükemmel
Hikayemiz

Noktalardan, Çizgilere…

“Stone Panel® Dekoratif Duvar Panelleri”, uzmanlaşmış alt yapısı ile 1993 yılında kurulmuş ve bu tarihten itibaren inşaat, taahhüt, tadilat, restorasyon vb. birçok alanda faaliyet göstermeye devam etmektedir.

STONE PANEL; içinde bir fikir olan, özenerek hazırlanmış, farklı ve yaratıcı, doğa ile özdeşleşmiş ürünlere sahip bir “tasarım markası”dır. İç ve dış mekanlarda kolayca uygulanabilir yapısı, geniş ürün yelpazesi ve seçenekleri ile dekoratif duvar panelleri sektöründe öncü ve yenilikçi bir firmayız.