Yükleniyor...

Anasayfa / Kurumsal

Kurumsal

Duvarlarda yenilik...

Noktalardan çizgilere, STONEPANEL...

STONE PANEL; içinde bir fikir olan, özenerek hazırlanmış, farklı ve yaratıcı, doğa ile özdeşleşmiş ürünlere sahip bir “tasarım markası”dır. Sıradanlıktan hoşlanmayan, estetik kaygısı olan, popüler kültürden uzak ve sanatsever bir kitleye hitap eder.

Artık yozlaşmaya doğru giden toplumlarda yaşıyoruz. Eskiden doğru bulduğumuz, pozitif saydığımız değerlerin artık pek kıymeti yok. “İyi”nin, estetiğin, güzelin de pek bir önemi kalmadı. İçinde bir ruh taşıyan şeylerden uzaklaşıyoruz. Popüler kültürün alıp başını yürüdüğü, birbirini yiyen insanların yarıştığı programlar ve diziler başında hayatların geçtiği dünyalardayız.

Böyle bir ortamda sanatın da kıymeti azalıyor. Geliştirmek adına bir şeyler yapmak varken, aksine tiyatrolar kapanıyor, tarihi sinemalar yıkılıyor. Üretmek isteyenlerin yaratıcılıkları gittikçe azalıyor.

Bunun sonucunda ortaya çıkan her şey; yediğimiz yemekten, dinlediğimiz müziğe kadar tatsız, tuzsuz, ruhsuz olmaya başladı. Her şeyin altında bir “boşvermişlik” var ve bu boşvermişlik bizi rahatsız ediyor. Standart boyalardan öteye gidemeyen duvarlar, kişiye kendini ifade etme şansı vermeyen bir dolu beton yığını ile karşı karşıyayız.

Tüm bunların yanında sürüden ayrılan, farkındalığı olan, duygusal insanların da var olduğunu biliyoruz. Bunlar üreten, yazan-okuyan, çizen-takip eden, çalan-dinleyen, yani dünyayı güzelleştiren insanlar.

STONE PANEL’in derdi; farkındalığı olan bu insanların ruhlarını doyurabilecek işler üretmek. Bir yandan da yaratıcı insanlara, sanat ve tasarıma hizmet etmek.

Son olarak bir şeyi daha devam ettirmek istiyoruz; “Dürüst İş Yapma” ahlakını sürdürmek, kimseyi kandırmadan, markaya değer verip ilişkiye girenlere daha fazla değer vererek yaklaşmak, bu konuda diğer markalara da öncülük etmek.

Bizim hakkımızda ne dediler?

Ofisimizin duvarlarına yapmış olduğunuz işlem ve panel kaplama için çok teşekkürler.

Erdal Akkaya, Alayel Corp.

Bizim hakkımızda ne dediler?

Çalışanlarına ve patronlarına çok teşekkür ediyorum.Vermiş olduğum iş istediğim gibi ve kısa sürede halledildi.

İbrahim Doğan.

Bizim hakkımızda ne dediler?

Tarihi eserlere bayılırım, vintage ürünleriniz çok güzel, tarihi eser havası var.

Oğuz Erkara.

Bizim hakkımızda ne dediler?

Kaliteli hizmet için teşekkür ederiz.

Buğra Yazar.

İletişim Sayfasına Gidin