Yükleniyor...

Anasayfa / Kurumsal

Kurumsal

Duvarlarda yenilik...

Noktalardan, çizgilere...STONE PANEL; içinde bir fikir olan, özenerek hazırlanmış, farklı ve yaratıcı, doğa ile özdeşleşmiş ürünlere sahip bir “tasarım markası”dır. Sıradanlıktan hoşlanmayan, estetik kaygısı olan, popüler kültürden uzak ve sanatsever bir kitleye hitap eder.

Stone Panel® uzmanlaşmış alt yapısı ile 1993 yılında kurulmuş ve bu tarihten itibaren inşaat,taahhüt,tadilat,restorasyon ve birçok alanda faaliyete başlamıştır.

Firma yöneticilerindeki idealist yaklaşımın amacı; branşa yönelik temel eğitimin yanısıra, uygulama alanlarını genişleterek ileri hedeflerine bilgi, tecrübe ve birikimler ile daha verimli ve kararlı adımlarla ulaşmaktır.

Duvar kaplama panelleri günümüzün aşılması gereken sorunları arasında olan görüntü kirliliğine karşı teknolojinin ve inovasyonun gelişmesiyle ortaya çıkan ergonomikliği, gerçeğe en yakın taş dokusu ve görüntüsüne sahip olmasıyla, insanların duvarlarında görmek istedikleri doğal görüntüye sahip olmaları için üretilmektedir.

%100 yerli sermaye ve tamamı Türkiye’de üretilen ürünlerini bugün Dünya’da 43 ülkede müşterileri ile buluşturmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Müşterilerinin taleplerine daha kısa sürede cevap verebilmek için anlık 20.000 metrekare stok’u ve yıllık 250.000 metrekare imalat kapasitesi ile sektördeki öncü firmalardan biridir.

Sektördeki birincil amaç dürüst iş yapma ahlakını sürdürmek, alanındaki konumunu korumak, sıcak müşteri ilişkileri ile Stone Panel® markasını sürekli geliştirmek ve birçok mekana renk katmaktır. 

Bizim hakkımızda ne dediler?

Ofisimizin duvarlarına yapmış olduğunuz işlem ve panel kaplama için çok teşekkürler.

Erdal Akkaya, Alayel Corp.

Bizim hakkımızda ne dediler?

Çalışanlarına ve patronlarına çok teşekkür ediyorum.Vermiş olduğum iş istediğim gibi ve kısa sürede halledildi.

İbrahim Doğan.

Bizim hakkımızda ne dediler?

Tarihi eserlere bayılırım, vintage ürünleriniz çok güzel, tarihi eser havası var.

Oğuz Erkara.

Bizim hakkımızda ne dediler?

Kaliteli hizmet için teşekkür ederiz.

Buğra Yazar.

Duvar Panelleri

Duvar panelleri nin tercih nedenleri arasında göstermiş olduğu güzelliğin yanı sıra montajının kolay olması da bulunmaktadır. Plakalar halinde imal edildiği için kısa zaman içinde duvara monte edilmekte böylelikle zamandan da tasarruf edilmektedir. Uzun yıllar kullanabileceğiniz bir yapıda olan bu paneller kolay, kolay deforme olmaz ve kolay temizlenir. Sadece nemli bir bez yardımı ile panel duvarınızı silip temizleyebilirsiniz. Sadece bu nedeni ile bile ev hanımları tarafından tercih edilme sebebidir. Yapısı itibari ile oldukça hafif bir malzemedir ve bu nedenle de duvarlarda herhangi bir yüke ve ağırlığa neden olmaz. İnce bir malzeme olmasına rağmen duvarlardaki etkisi ağır ve güçlüdür bu nedenle tek bir duvara uygulanması bile yapılan alanın büyük ve güzel bir değişime uğramasına neden olur. Yapısı itibari ile oldukça hafif bir malzemedir ve bu nedenle de duvarlarda herhangi bir yüke ve ağırlığa neden olmaz. kalitesine göre fark etmektedir. Fiyat belirlenmesi Metre kare üzerinden olup seçilen panelin modeli, rengi ve menşei ile de fiyata etki etmektedir. Sizde duvarınıza panel yaptırmak istiyorsanız tereddüt etmeden gönül rahatlığı ile bu uygulamadan yaptırarak evinizin güzelliğine güzellik katabilirsiniz.
Ofislerde yapılan duvar dekorasyonları arasında duvar panelleri kullanımı gün geçtikçe artmaktadır. Duvar panellerine olan ilgi otel, restoran ve mağazacılık gibi sektörlerde de kullanılarak müşterilerin daha nezih bir ortamda vakit geçirmeleri sağlanmaktadır. Sizde duvarlarınızın daha güzel bir görünüme kavuşmasını istiyor ve dekorasyonunuzda bir değişiklik yapmayı düşünüyorsanız, tercihinizi duvar panellerinden yana kullanarak güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.
İletişim Sayfasına Gidin