Yükleniyor...

Anasayfa / Kurumsal

Kurumsal

Duvarlarda yenilik...

Noktalardan, çizgilere...STONE PANEL; içinde bir fikir olan, özenerek hazırlanmış, farklı ve yaratıcı, doğa ile özdeşleşmiş ürünlere sahip bir “tasarım markası”dır. Sıradanlıktan hoşlanmayan, estetik kaygısı olan, popüler kültürden uzak ve sanatsever bir kitleye hitap eder.

Stone Panel® uzmanlaşmış alt yapısı ile 1993 yılında kurulmuş ve bu tarihten itibaren inşaat,taahhüt,tadilat,restorasyon ve birçok alanda faaliyete başlamıştır.

Firma yöneticilerindeki idealist yaklaşımın amacı; branşa yönelik temel eğitimin yanısıra, uygulama alanlarını genişleterek ileri hedeflerine bilgi, tecrübe ve birikimler ile daha verimli ve kararlı adımlarla ulaşmaktır.

Duvar kaplama panelleri günümüzün aşılması gereken sorunları arasında olan görüntü kirliliğine karşı teknolojinin ve inovasyonun gelişmesiyle ortaya çıkan ergonomikliği, gerçeğe en yakın taş dokusu ve görüntüsüne sahip olmasıyla, insanların duvarlarında görmek istedikleri doğal görüntüye sahip olmaları için üretilmektedir.

%100 yerli sermaye ve tamamı Türkiye’de üretilen ürünlerini bugün Dünya’da 43 ülkede müşterileri ile buluşturmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Müşterilerinin taleplerine daha kısa sürede cevap verebilmek için anlık 20.000 metrekare stok’u ve yıllık 250.000 metrekare imalat kapasitesi ile sektördeki öncü firmalardan biridir.

Sektördeki birincil amaç dürüst iş yapma ahlakını sürdürmek, alanındaki konumunu korumak, sıcak müşteri ilişkileri ile Stone Panel® markasını sürekli geliştirmek ve birçok mekana renk katmaktır. 

Bizim hakkımızda ne dediler?

Ofisimizin duvarlarına yapmış olduğunuz işlem ve panel kaplama için çok teşekkürler.

Erdal Akkaya, Alayel Corp.

Bizim hakkımızda ne dediler?

Çalışanlarına ve patronlarına çok teşekkür ediyorum.Vermiş olduğum iş istediğim gibi ve kısa sürede halledildi.

İbrahim Doğan.

Bizim hakkımızda ne dediler?

Tarihi eserlere bayılırım, vintage ürünleriniz çok güzel, tarihi eser havası var.

Oğuz Erkara.

Bizim hakkımızda ne dediler?

Kaliteli hizmet için teşekkür ederiz.

Buğra Yazar.

İletişim Sayfasına Gidin