Yükleniyor...

Duvar Kaplama Panelleri

Blog
Anasayfa / Blog / Duvar Kaplama Panelleri

Duvar Kaplama Panelleri

11/01/2017 16:45   Dekorasyon

Brique Raja Duvar Kaplama title=

Duvar Kaplama Panelleri

Dilerseniz son dönemin güncel dekorasyonları arasında yer alan ve insanları görsel anlamda etkileyen duvar kaplama panelleri hakkında bir değerlendirme ve fikir verme konusuyla giriş yapalım. Evinizi ya da ofisinizi dekore etmek istediniz ancak ne yapmak istediğinizi de tam anlamıyla bilmiyorsunuz o zaman ilk yapmanız gereken şeyin zeminin nasıl olması gerektiğine karar vermektir. Çünkü daha sonrasında duvarınıza farklı bir tasarım yapacaksınız. Bizim size önerdiğimiz ise doğal bir görünüme sahip olabilmeniz. Bunun için ise boya yaptırmayı düşünebilirsiniz ancak duvar kaplama panelleri sizin şıklığınızı bir adım daha öne atacak durumdur. Siz görselliğe önem veren bir insansanız sizin için önünüzde iki seçenek vardır bunlardan bir tanesi duvar kâğıdı nasıl olmalı ikincisi ise duvar kaplaması nasıl olmalı.

Genelde yapılan ilk şey modellere bakarken kafa karışıklığıdır ancak bunun bir şekilde de karar verilmesi gerekiyor. Burada bir zincir söz konusu olabilir mesela zemini yapan bir kişinin duvar ve de tavanı yaptırıyor olmasıdır. Şimdi isterseniz duvar kaplama panelleri öncesinde size belirlenmiş olan kriterlerden bahsetmek istiyorum. İlk olarak duvar kâğıdı mı düşünüyorsunuz. O zaman sizde tahmin edeceksiniz ki fiyat biraz daha aşağıya doğru inecek. Çünkü bu modellemede fiyat biraz düşük olarak seyretmiştir. Dilerseniz bu panelleri hayata geçirdiğiniz de nasıl bir sonuçla karşı karşıya kalırsınız bir göz atalım.

Duvar kaplama panelleri ve de dekoratif duvarlar normal bir duvar kağıdına göre daha uzun ömürlü sayılmaktadır. Amacımız insanların ekmeklerine bir nevi de olsa yardımcı olabilmek bu yüzden aynı hizmeti alarak daha fazla ödemenizin de hiçbir anlamı olacağından emin değilim. Dekoratif olan bu duvar kağıtları ile usta maliyeti de ortadan kalkacaktır.