Yükleniyor...

Doğal Taş Duvar Panel Kaplama

Blog
Anasayfa / Blog / Doğal Taş Duvar Panel Kaplama

Doğal Taş Duvar Panel Kaplama

11/01/2017 16:39   Dekorasyon

Ladrillo Uygulama title=

Doğal Taş Panel Kaplama

Doğal taş panel kaplama, doğanın estetik ve konforunun evinizdeki yansımasıdır. Taş duvarın hissettirdiği güven ve huzur, panel kaplama uygulamaları ile rahatlıkla evinize, ofisinize, tüm yaşam alanlarınıza yansıtılabilir. Gerçek taş uygulamalara göre çok daha işlevsel ve ekonomik çözümler sunan Doğal Taş Panel Kaplama ürünlerinde hammadde Fiber Glass, yani cam elyafıdır. Bu sayede hem taş veya tuğla görüntüsü elde edebilir, hem de ısı tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Doğal Taş Görünümlü Paneller

Doğal Taş panelleri, doğadan ilham aldığı için doğadaki taşın birebir aynısı görünümündedir. Dokunulduğunda tıpkı taşa dokunuyormuş hissi vermektedir. Fiber glass malzemeden üretildiğinden, iç ve dış mekanlarda güvenle kullanılabilir. Hiçbir şekilde alev almaz. Ultraviyole, yani güneşin zararlı ışınlarından etkilenmez. Bu nedenle çok kolay biçimde rengi değişmez. Ayrıca bina için de koruyucu özelliklere sahiptir. Oldukça hafif bir malzeme olduğu için, duvara ekstra yük bindirmeden, istenilen görüntüyü verir. Gerçek taş veya tuğla ile dekorasyon yapılmak istendiğinde, duvara ve doğal olarak kolonlara ekstra ağırlık yüklenmektedir. Bina yapılırken bu hesaba katılmadı ise, evinizin ömrünün ciddi anlamda kısalması söz konusudur. Doğal Taş Paneller ise oldukça hafiftir, her yüzeye uygulanabilir. Bu nedenle binaya hiçbir şekilde zarar vermez.

Doğal Taş Kompozit Panel Kaplama

Görüntü ve dokusuyla birebir taş etkisi veren bi paneller, Orijinal malzemenin dezavantajlarını ortadan kaldırarak, konforu evinize taşır. Sıvası bitmiş tüm yapılarda doğrudan uygulanarak, boya ve izolasyon gibi ekstra maliyetleri ortadan kaldırabileceği gibi, halihazırda tamamlanmış, boyanmış duvarlarda da rahatlıkla kullanılabilir. Oldukça ince ve hafif bir malzeme olduğundan, duvarlara uygulanmasının ardından mekanda daralma söz konusu olmaz. Delinip kesilebilir olduğundan, duvara bir şey asmak istediğinizde dizi taş ve gerçek tuğla gibi ekstra zahmete sokmaz. Dübel ve vida yardımı ile çok kısa zamanda montaj yapılarak özellikle otel, spor ve spa merkezi, kafe ve restoran, mağaza gibi ticari işletmelerde dekorasyon değişikliği gerektiren mekanlar için zamandan tasarruf sağlayan pratik ve etkileyici bir çözümdür.

Doğal Taş Görünümlü Panel Uygulaması

Doğal Taş panel kaplama malzemesi istenilen ölçüde kesilerek hazırlanabilir. Çıplak gözle görülebilecek doku tekrarının önüne geçmek için, asıl tasarım zemin boyutunda tutulur. Böylece gerçek taş dokusu elde edilmiş olur. Kanserojen madde içermediğinden, gıda işlenen yerlerde, mutfak ve restoranlarda çok rahat biçimde kullanılabilmektedir. Yıkama ve temizlemesi kolay olduğundan, banyo ve benzeri yerlerde de kullanılabilmektedir. Ayrıca ince yapısına rağmen direnci oldukça yüksek olup, darbelere karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir.

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler; 

İstanbul 1. Bölge 
Adalar, Beykoz, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar.

İstanbul 2. Bölge
Bayrampaşa, Beşiktaş, Beyoğlu, Eminönü, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Kağıthane, Sarıyer, Şişli.

İstanbul 3. Bölge
Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Güngören, Küçükçekmece.

Hizmet Verdiğimiz İller;

ADANAADIYAMANAFYONKARAHİSARAĞRIAKSARAY
AMASYAANKARAANTALYAARDAHANARTVİN
AYDINBALIKESİRBARTINBATMANBAYBURT
BİLECİKBİNGÖLBİTLİSBOLUBURDUR
BURSAÇANAKKALEÇANKIRIÇORUMDENİZLİ
DİYARBAKIRDÜZCEEDİRNEELAZIĞERZİNCAN
ERZURUMESKİŞEHİRGAZİANTEPGİRESUNGÜMÜŞHANE
HAKKARİHATAYIĞDIRISPARTAİSTANBUL
İZMİRKAHRAMANMARAŞKARABÜKKARAMANKARS
KASTAMONUKAYSERİKIRIKKALEKIRKLARELİKIRŞEHİR
KİLİSKOCAELİKONYAKÜTAHYAMALATYA
MANİSAMARDİNMERSİNMUĞLAMUŞ
NEVŞEHİRNİĞDEORDUOSMANİYERİZE
SAKARYASAMSUNSİİRTSİNOPSİVAS
ŞANLIURFAŞIRNAKTEKİRDAĞTOKATTRABZON
TUNCELİUŞAKVANYALOVAYOZGAT
ZONGULDAK