Yükleniyor...

Dekorasyon

Blog
Anasayfa / Blog / Dekorasyon

Dekorasyon

22/03/2017 17:11   Dekorasyon

 title=

 Dekorasyon


Duvar Panelleri Duvar dekorasyon fikirleri arasında üst sıralarda yer alan taş kaplama ve ahşap kaplama her formdaki duvara rahatlıkla uygulanabilmekte şık ve estetik alanlar yaratmaktadır. Duvar dekorasyonu günümüzde önemli bir yer edinmekte sadece duvarda yapılan bir dekorasyonun tüm alanda nasıl bir değişiklik yarattığı gözlemlenebilmektedir. Hem iç hem de dış duvar kaplamasında tercih edilen taş ve ahşap kaplama geçmişin taş ve ahşap yapılarının günümüze modernize edilmiş bir örneğidir.

Taş duvar kaplamaları sayesinde yaşam alanlarının duvarlarına derinlik ve şık bir görünüm vermek artık çok kolay. Evinizde veya iş yerinizde tek bir uygulama ile büyük değişimler yaratmak istiyorsanız dekoratif taş duvar kaplamaları tam size göre. 


Duvarlara zenginlik katan bu kaplamalar aynı zamanda ince yapısı sayesinde alan daralmasına yol açmaz. Taşın enerjisi evlerin duvarından yansıyarak insana huzur ve rahatlık verirken aynı zamanda güzel bir görsellik sunarak evinizin daha şık olmasına katkıda bulunur. Birbirinden farklı formlarda olan taş kaplama modelleri renk açısından da farklı alternatifler sunarak her zevke hitap etmeyi amaçlamaktadır. İnce bir yapıya sahip olmasına rağmen darbelere karşı oldukça sağlamdır. Duvara uygulanması oldukça kolay olduğu için yapılacak alanın büyüklüğüne göre saatler içinde yepyeni ve modern bir duvara sahip olabilirsiniz. Sağlam yapısı gereği yüksek nem karşısında bile hiçbir zarar görmeden ilk gün ki gibi uzun yıllar boyunca evinize güzellik katmaya devam eder. 


Salondan banyoya kadar evinizin istediğiniz duvarına yaptırabilir zevk sahibi biri olduğunuzu gelen konuklarınıza yansıtabilirsiniz. Dış cephe uygulamalarında da sıkça tercih edilen bu dekoratif taş kaplamalar sayesinde sizde binanızın dış görüntüsünü değiştirebilir, oldukça şık bir yapıya çevirebilirsiniz. En eski yapıların dış cephelerinde bile büyük farklar yaratan taş duvar kaplamaları her türlü hava koşuluna uygun imal edilmiştir. 


Nemin yüksek oranda olduğu bölgelerde bulunan yapılarda bile uzun yıllar boyunca formunu muhafaza edebilmektedir. Ofis ve birçok iş sektöründe de duvarların taş kaplama plakaları ile döşendiğini görmemiz mümkün. Oldukça şık ve zengin durması iş yerlerine de pozitif bir etki vermektedir. Dekorasyon Dekoratif taş kaplama fiyatları modeller arasında farklı fiyat uygulamaları bulunmasından ve metre kare üzerinden hesaplandığından uygulanacak alanın büyüklüğüne ve seçilen modele göre değişiklik göstermektedir.

Ahşap duvar kaplaması sakinlik ve şıklığı bir arada yaşamayı sevenlerin tercihi olmakla birlikte hem iç hem de dış duvar uygulamaların da sıklıkla tercih edilmektedir. Duvar dekorasyonları fikirleri arasında öne çıkan ahşap kaplama düşünülenin aksine suya ve neme karşı oldukça dayanıklı malzemelerden üretilmiştir.


 Taş Duvar ,Ev ve ofisler başta olmak üzere restoran ve mağazaların duvar kaplamalarında da sıkça ahşap kaplamanın şıklığı ile karşılaşmaktayız. Üstelik tek bir duvar uygulamasında bile ev ve iş yerlerinin bir anda havasını değiştirebilen ortama zengin bir görünüm kazandıran bu uyulama için yüksek bütçeler gerekmemektedir. Seçilecek olan modele göre fiyat farklılıkları ortaya çıkabileceği gibi tüm modeller metre kare üzerinden hesaplanmakta ve uygulanacak olan duvarının büyüklüğüne göre fiyat değişmektedir. Salondan banyoya kadar her duvarda şık bir görünüm sergileyen ahşap duvar panelleri insan sağlığına zarar veren hiçbir kimyasalı içeriğinde bulundurmaz. Kolay temizlenebilir yapısı sayesinde ev hanımları tarafından da büyük bir ilgi görmektedir. Sadece nemli bir bezle silinerek kolayca temizlenebilen bir yapıya sahiptir. Zengin görüntüsüne rağmen oldukça ince ama sağlam üretilmiş olup hem darbelere karşı güçlü hem de uygulandığı duvarlarda alan daraltmasına yol açmadan mekana zarif bir görünüm kazandırır. Hem şık hem zarif hem de uzun ömürlü olması neden bu kadar çok tercih edildiğinin de adeta açık bir göstergesidir


Taş Panel Dış duvar uygulamalarında da tercih edilen bir ürün olan dekoratif ahşap kaplama hafif yapısı sayesinde bina kolonlarına ağırlık bindirmeden yapının güzel ve zarif görünmesini sağlar. Sudan ve nemden etkilenmediği için her türlü hava koşulunda bile yapısı değişmeden ilk günkü gibi durmaya devam der. Dekorasyon firmalarının da önermiş olduğu dekoratif duvar kaplamaları arasında yer alan ahşap kaplama ile tüm mekanlar artık daha zarif şık bir görünüme kavuşabilir. Sizde evinizin dekorasyonun da değişiklik yapmak istiyor ve işe duvarlardan başlamak istiyorsanız işe taş veya ahşap kaplama arasında bir seçim yaparak başlayabilirsiniz. Size uygun olan kaplamayı seçtikten sonra modele ve renge de karar vererek uygulamayı yaptırmaya başlayabilir dekorasyon konusunda ki zevkinizi evinize ve iş alanlarınıza uygulatarak gözler önüne serebilirsiniz.